Mutfak Dolabı, Mutfak Tezgahı, Akrilik Tezgah, Laminant Kapak

Kişiye özgün farklı mutfak modelleri üretme arzusuyla ürün yelpazesini genişleterek, 2A Dekorasyon hem kendi tasarımlarını hem de müşterilerinin tasarladıklarını hayata geçirmektedir.
Yaşam alanlarına farklı bir hava katacak oymalı desenli mobilya aksesuarları, dekoratif modern sehpalar, yatak başları, mobilya kenar süsleri, reklamcılıkla ilgili yazılar, dekoratif paneller bu ürünlerden bazılarıdır. Hizmet Bölgelerimiz; İstanbul, Şişli, Beşiktaş, Bağcılar, Avcılar, Beylikdüzü

Etiketler; Mutfak Dolabı , Mutfak Tadilatı, Akrilik Tezgah , Mutfak Tezgahı, Dolap Çeşitleri, Mutfak Dolabı Fiyatı, Portmanto, Ray Dolap, TV Ünitesi

Gelişen teknoloji, artan talep doğrultusunda 2A Dekorasyon, deneyimli personeli ve modern makine parkuruyla zamanında teslimat, kaliteli ürün ve uygun fiyat anlayışını ilke edinerek, işine duyduğu saygıyla, siz müşterilerine hizmet etmekten her zaman mutlu ve gururlu olacaktır.

Mutfak Dolabı

Akrilik, yüzey kaplama malzemesi olarak bilinmektedir, mutfak modellerine uygulanması sonucu da farklı bir tür akrilik mutfak tezgahı ortaya çıkmıştır. Yalnızca mutfak modelleri nde değil evinizin birçok köşesinde bu malzeme ile dokunmuş ürün kullanabilirsiniz.
Akrilik malzemelerin kullanım alanları fazlasıyla geniştir ve kullanımı da çok rahattır. Özellikle mutfak ve banyolarda hijyen konusunda sizleri fazlasıyla rahat ettirmektedir. Temizlik konusunda çok fazla vaktinizi almaz ve sizlere büyük kolaylık sağlar. Esnek yapıları sayesinde mebranlar gibi bu ürünler de fazlasıyla kullanışlıdır.
Akrilik malzemeyi mutfaklara uyguladığımızda az önce de belirttiğim gibi mutfak modelleri karşımıza çıkıyor. Uzun ömürlü ürünler arasında yer alan bu türü tercih etmeniz için birçok sebep var… Öne çıkanlar; Akrilik Tezgah, Akrilik Mutfak Tezgahı

Ve hepimiz çok kullanışlı geniş ve ferah mutfaklar isteriz daha rahat hareket etmek açısından bunu isteriz. İşimiz olduğunuzda oraya girdiğimizde basık bir alan yerine daha geniş ve görsel bir mutfağınız olduğu zaman eminim ki mutfakları sevmeyenlerimiz dahi var ise böyle alanlarda sevmeye başlayabilirler

Akrilik Mutfak Tezgahı

Mutfaklarını değişik dizayn ama aynı modeline bir bire olmasada daha yakın ve modern mutfak dolabı dekorasyonlarını kendi evlerinizde yaptırdığınız zaman oluşacak mükemmel görüntüyü sizde gözlerinizle şahit olacaksınız.

Ahşap mutfak dolaplarında daha çok meşe ve akçaağaç modelleri tercih edilsede farklı renklerde ister ahşap isterseniz ahşap laminat olarak dizayn edilen modelleride tercih edebilirsiniz. Ahşap Dolaplar, ahşap mutfak dolaplar mutfak dolapları, mutfak ahşap meşe dolapları, ahşap mutfak mobilya,ahşap mutfak dekorasyonu..

Büyük ve geniş bir mutfağınız var ise beyaz ve ahşap yada üst dolap kısımlarını parlak siyah ile koyu ceviz renklerinin birleşiminde daha modern bir mutfak dekorasyonu elde edeceksiniz. Mutfaklarınızın ahşap mobilya üzerinden değerlendirmek istiyorsanız her zaman daha toplu ve düzenli görünmesini arzu ediyorsanız günümüz ahşap mutfak dizaynlarında dolapları ve çekmcelerinde gizli gözlerin ve birden çok dolap ayrıntılarının dikkatini unutmayın.